Охорона нафтогазового комплексу

Вони нам довіряють:

3

Підприємства нафтогазового комплексу відносяться до об’єктів високого ступеню небезпеки і шкідливості, викликаної вибухо-, пожежо- і газонебезпечних нафти, нафтопродуктів і природного газу.

Через довготривале ускладнення криміногенної обстановки в сучасному суспільстві, до систем фізичного захисту важливих об’єктів повинні пред’являтися підвищені вимоги, оскільки проникнення на них зловмисників може призвести до катастрофічних наслідків і до матеріального збитку в особливо великих розмірах.

Унікальні технічні характеристики систем розробки і виробництва компанії “Явір-2000” дозволяють забезпечити новий рівень безпеки об’єктів нафтогазової промисловості. Об’єкти нафтогазової галузі характеризуються великою протяжністю території, віддаленістю об’єктів (нафтопровід, родовища та інші). Надзвичайні ситуації на цих об’єктах можуть негативно впливати на навколишнє середовище, здоров’я і життя людей. Безпека об’єктів нафтогазового комплексу – питання першочергової важливості, яке залежить, в тому числі, від використовуваних систем безпеки.

Нефтегаз