Особиста охорона

Вони нам довіряють:

ЛИЧНАЯ

Специфіка роботи охоронця передбачає, що основною його метою є виключення загрози охоронюваній особі, тому фізичні дані охоронця далеко не завжди стоять на першому місці, хоча мають велике значення. Щоб не доводити справу до рукопашної, охоронець повинен бути і аналітиком, і психологом, володіти здатністю, швидко розуміти стан і наміри людей, вміти передбачити їх поведінку, тому посягання на життя і здоров’я особи, що охороняється, легше попередити, ніж відобразити.

Всі тонкощі особистого захисту добре відомі і багато разів відпрацьовані нашими співробітниками. Ми можемо створити індивідуальну систему Вашої особистої безпеки так, щоб вона залишалася непомітною для клієнта і ефективно виконувала всі свої завдання.

Особиста охорона здійснюється високопрофесійними співробітниками, які пройшли спеціальну підготовку (у більшості випадків це колишні співробітники різних спецпідрозділів), що використовують великий практичний досвід в даному напрямку і вміння щодо виявлення та запобігання всіх видів загроз.

Личная охрана