СУПРОВІД ВАНТАЖІВ

Вони нам довіряють:

СОПРОВОЖДЕНИЕ

Охорона в дорозі просто необхідна, якщо замовник зацікавлений у тому, щоб вантаж прийшов в повному обсязі і відмінному стані.

Компанія «Явір-2000» надає послуги по супроводу вантажів на залізничному, автомобільному та морському транспорті як на території України, так і за її межами, а саме в державах СНД і ближнього зарубіжжя (Словенія, Румунія, Казахстан, Узбекистан). Серед клієнтів, що скористалися нашими послугами по супроводу вантажів, є такі крупні підприємства, як “Запоріжський феросплавний завод”, “Нікопольський феросплавний завод”, ПАТ “Дніпроспецсталь”, “Кременчуцький нафтопереробний завод”, “Одеський експортний порт”, ПАТ “Дніпроазот”, “Іллічівський торговий морський порт”, “Іллічівський рибний морський порт” та інші. За час існування нами було супроводжено 41 347 077 тон вантажу (металопрокату, металобрухту, феросплавів, руди, готових виробів та ін.). Нам вдалося накопичити значний досвід та опрацювати ефективні схеми, тому втрати вантажів складають всього 0,0012% від загальної кількості перевезеного, що значно менше допустимих норм природних втрат, передбачених чинним законодавством.

Для «Явір-2000» супровід різних вантажів займає почесне місце серед інших пропозицій компанії. Дорожня охорона – це цілий комплекс робіт щодо раціональної, якісної та ефективної взаємодії систем, які включають в себе постачальника, транспорт, залізницю, митницю та одержувача вантажу. Система супроводу вантажу передбачає проведення цілого комплексу заходів, спрямованих на забезпечення безпеки. При організації супроводу вантажів компанія «Явір-2000» проводить серйозну аналітичну роботу: вивчення характеру вантажу, маршруту проходження (із зазначенням всіх адрес прийому / здачі вантажу), створення бази даних по водіях, транспорту та іншим особам, що мають відношення до вантажу, координація дій з клієнтом (під час руху та з організаційних питань). Такий сервіс допомагає уникнути різних небажаних ситуацій, необов’язково пов’язаних зі злочинним впливом.

Приватне підприємство «Явір-2000» готове надати фахівців, транспорт, технічні засоби та юридичні можливості по оформленню безпечної доставки вантажів на будь-які відстані. Підрозділ, що займається супроводом вантажів, сформовано з добре підготовлених співробітників, що мають відповідну кваліфікацію та право на носіння зброї. Залежно від того, яке стоїть перед ними завдання, вони можуть бути одягнені як в уніформу, так і в цивільний одяг. Підрозділ оснащено професійним обладнанням, засобами захисту, зброєю, зв’язком. Цілодобово працює єдиний диспетчерський центр контролю, забезпечуючи оперативне реагування на всілякі проблеми, що виникають при транспортуванні вантажів.

Серед найбільш поширених видів супроводу матеріальних цінностей можна виділити наступні:

  • супровід вантажів, що транспортуються на автомобілі;
  • супровід вантажів, що транспортуються на поїзді;
  • супровід вантажів, що транспортуються на кораблі;
  • супровід негабаритних вантажів.

Сопровождение